9. ročník o putovný pohár SSB v hre „TABLA“

Anna Koláriková

Dňa 19. februára 2011 sa v priestoroch autoškoly Apollo uskutočnil deviaty ročník súťaže o putovný pohár Spolku Slovákov z Bulharska v hre „TABLA“.
 
Na rozdiel od minulého roku, tentokrát sa zišlo súťažiacich aj nesúťažiacich v hojnom počte. V štyroch skupinách súťažilo spolu 15 hráčov. Hralo sa na tri víťazné, čo je rozdiel v porovnaní s minulým rokom. Víťazi z každej skupiny postúpili do finále a systémom každý s každým bojovali o umiestnenie.
 
Víťazi z minulého roka sa nenechali zahanbiť ani tento raz. Dostali sa na prvé štyri miesta. Ibaže v inom poradí. Ondreja Šprocha, dvojnásobného víťaza, vyradil z prvého miesta Ján Sýkora a dokázal, že je naozaj majstrom v tejto hre. Na druhom mieste skončil Juraj Vaňo, tretí bol Ondrej Šproch a ako posledný zo štvorice najlepších skončil Ján Botik.
 
Víťazom srdečne gratulujeme.

Obecenstva bolo skoro toľko ako hráčov a opäť sme dokázali prežiť pekný sobotný deň v príjemnej atmosfére.
 
Dovoľte vyjadriť za všetkých poďakovanie organizátorom turnaja a najmä  majiteľom autoškoly Apollo Miškovi a Marienke Jančíkovcom, ktorí každoročne poskytujú priestory na túto spoločenskú akciu. Dúfam, že na budúci rok sa opäť stretneme v takom hojnom počte pri 10.- jubilejnom ročníku hry „TABLA“, na ktorú Váš už teraz srdečne pozývam.
Staršie články

© Spolok Slovákov z Bulharska 2008. Design by Riot Design © 2008. Webdizajn a výroba © Altamira Softworks 2008.. Toplist